| Andreiu68 a întrebat:

Vara trecuta stateam afara pe banca si era si o fata din cartier cu mine si cu alti baieti si fete si fata aceasta cauta cu mine,,joaca" ca saruta, imi lasa semne pe gat, statea la mine in brate, ma lua de brat cand mergeam pe strada, etc si dupa vr-o 7 zile de stat incontinuu cu aceasta fata i-am spus ca daca vrea sa fim impreuna si ea a spus ca nu putem, ca suntem din acelasi cartier, ne cunoastem de cand eram mici copii si ii sunt ca un frate pentru ea.Eu i-am spus ok. Si dupa cateva zile(2-3) s-a rupt anturajul cu ea(nu mai stateam afara cu ea)-eu chiar fiind indragostit de ea, dar intr-un timp a trecut dragostea aceasta..Alalta seara fata aceasta a pus o poza pe facebook, am stat si m-am uitat cam 2min la poza si imi aduceam aminte de monenele frumoase din vara.A doua zi cand m-am trezit am visat-o pe fata aceasta cu hainele care era imbracata in poza de pe facebook si in vis ne imbratisam si etc.Aseara iar am visat-o tot asa, ne imbratisam, ne sarutam! Acuma stat si ma gandesc oare de ce am visat-o? Parca i-ar m-am indagostit nebuneste de ea. Oare de ce am visat-o? Vr-o explicatie ceva? Si mai ales 2 zile la rand si ne si imbratisam si chestii, mai ales ca eu nu m-am mai vazut cu fata aceasta de 2 luni

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Esti prea moale, fata a executat un teatru ieftin in fata ta si ti-a si dat de inteles ca vrea sa o faci POŞTA ROMÂNĂ cu saruturi si semne pe gat dar tu ai stat ca vitelul la poarta noua, trist, trebuia sa o prinyi de buci si sa o sufoci cu limba, atunci ati fi fost impreuna dar repet ai fost bleg

| Andreiu68 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Iti dai seama ca si eu mai puneam mana pe fund pe la sani si cand o atingeam ma pocnea(imi dadea cu palma peste cap, dar era si momente camd nu imi facea nimica- da rareori) si eu incercam sa o sarut, dar cand ma apropiam sa o sarut intorcea capul, ori imi dadea cu palma peste cap. Ea ma pupa numai pe obraji cand ii mai venea cheful, pe mine nu ma lasa

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Andreiu68):

Da in tine salbateca? rusine rusine, dupa ce ca te provoaca sa o atingi bla bla, tot ea iti da in cap...idioata, nu ii permita sa stearga pe jos cu tine, din momentul asta indiferenta TOTALA!

| Iridescent a răspuns (pentru Andreiu68):

Acum cateva luni am facut si eu jocul asta cu o fata.M-a refuzat la inceput, intorcea capul putin, dupa cateva zile a cedat, n-a mai rezistat laughing.

| Iridescent a răspuns:

,,a spus ca nu putem, ca suntem din acelasi cartier, ne cunoastem de cand eram mici copii si ii sunt ca un frate pentru ea''. Suna a firend-zone, ti-a aruncat o scuza penibila de doi lei, pentru ca nu pune mare pret pe tine si prin urmare nici scuza invetata nu a necesitat multa gandire.ViergedeGraissedeVache,are dreptate. Trebuia s-o saruti la momentul potrivit, atunci cand va,, jucati''.

| Andreiu68 explică (pentru Iridescent):

Eu dadeam sa o sarut, intorcea capul, si mai erau si alti prieteni de-ai mei langa mine si prietenii spuneau hai X pupal pe Andrei pe buze si refuza si cand eram singuri, voiam sa o sarut, intorcea capul

| SmileyAwesome a răspuns:

Visele sunt oglinda creerului => daca te-ai gandit in mod intamplator la ea, se mai intampla sa te trasneasca si visul. Acum nu poate stii nimeni daca tu chiar o placi sau nu, in afara te tine. Aduna-te si decide daca o placi sau nu. Daca da, spune-i direct ca o placi, iar daca te respinge, ori treci la urmatoarea, ori astepti putin, ca s-ar putea sa se intoarca la tine. Iar daca nu o placi, SI ESTI SIGUR DE ASTA, atunci nu o vei mai visa