| gigiro a întrebat:

Vedeti ce se intampla pe acest site? Singursitrist spune ca se sinucide. Ce putem face?

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Să nu îi mai acordaţi atâta atenţie, căci el râde de se prăpădeşte văzând răspunsurile voastre şi grija pe care i-o purtaţi.
Vrea doar să epateze, stay chill.

Baftă!

| Flav a răspuns:

Da? Palalilaaaa! Sa-i fie tarana usoara.

| katy a răspuns:

Eu il sfatui ca tendintele emo sunt pentru pers imature si ca are nevoie de un psihiatru

| Adorable a răspuns:

Buna!
Poate fi doar o scena pentru ca utilizatorii sa il ridice in slavi, dar nu se va sinucide! Multi oameni spun ca se sinucid. Unii in momente dificile ale vietii care se vor rezolva cu timpul, altii doar sa impresioneze. Dar nu te ingrijora caci nu se va sinucide!

| Alexander21 a răspuns:

Ce putem face? Cand ajungem si noi la Doamne Doamne,sa ii dam peste ochi la singurtrist ca nu ne-a dat si noua pomana,o pirosca, un colac, cozonac ceva colea sa ne simtim si noi ca avem putina atentie.Chiar de ciuda, nu imi pasa. Daca lui nu ii pasa de noi!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa il incurajam sa termine mai repede ca am dementit cu intrebarile luiwaiting

| LostLady a răspuns:

Mancam colivaa =p~ Acum serios pe siteu asta se scriu o gramada de chestii, nu trebuie sa pui la suflet sau sa le iei in serios pe toate.

| Dєєค a răspuns:

Si tu chiar crezi ca se va sinucide? Vorbeste si el ca nu are ce faceoh go on Si daca sa zicem ca ar fi real nu putem decat sa ii uram succes:*

| valy1233 a răspuns:

Sa il lasam in pace laughing)

| eurynomus a răspuns:

Putem sa i oferim un sfat cu o metoda de sinucidere mai usoara

| AikkoxD a răspuns:

Putem face coliva. Sa sune cineva la pompe funebre!

| ruginiz a răspuns:

Ce sa faci, vrea si el atentie, nu-s tiu de ce va bateti capul happy daca vroia, se sinucidea de mult.

| puffika a răspuns:

Da ce te intereseaza? Lasa-l sa o faca plus ca este doar o scena cred ca fiecare om are ganduri sinucigase.

| flo28 a răspuns:

Lasa-l sa o fac cred ca vrea doar atentie un losser mai putin cei care gandesc asa sunt...stiti voi

| thunderbird a răspuns:

Sa-l ajutam cu o lama. sau nu, ca am auzit ca musca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asta este gradul lui de inteligenta nu ai ce face.
Daca esti atat de imatur incat nu poti gasi macar o rezolvare, adica nepasarea.
Sa nu iti mai pese de probleme ca sa le poti gandi la rece.

M'am uitat peste intrebarile lui, nu poti ajuta un m doar cu sfaturi reci din spatele unui calculator, are nevoie de ajutor specializat.

Cu drag, Didi