| BlitzLikeXd a întrebat:

Voi care aveti 12-14 ani dc va incepeti inca de la varsta asta viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Un baiat cu capul pe umeri. Felicitari!happy

17 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Aceşti copii nu îţi vor răspunde, ei ştiu doar să posteze că au făcut-o neprotejat.
În primul rând, aceştia îsi fac iubit(ă) începând cu vârsta de 10 ani şi normal că odată cu trecerea timpului, vor să facă şi ei ca oamenii mari.
Nu gândesc! Nu au părinţi adevăraţi care să-i educe cum trebuie!
Am văzut din ce în ce mai multe fete, prostite de prietenii lor mult mai mari care le "cresc" ca să le ofere ce vor ei mai mult.
Câteodată, mă gândesc, oare e adevărat ceea ce citesc? Din păcate, da.

| Nicoleta a răspuns (pentru misterioaѕa):

Din pacate, da, e adevarat.
Si stii cum argumenteaza ei? Spun ca vremurile se schimba, generatiile sunt altfel si daca noi la varsta lor ne jucam in spatele blocului, atunci nu inseamna ca ei trebuie sa faca la fel.Ei au impresia ca sunt mai evoluati decat noi care la 14 ani inca ne petreceam timpul in spatele blocului.
Am vazut cu ochii mei tot pe TPU asemenea pareri.

| HolyPotato a răspuns:

Nu te aștepta ca unul de vârsta asta să-ți răspundă. Au impresia că sunt maturi, dar majoritatea sunt fete prostite de unii de vreo 18 ani. Ele chiar au impresia că le iubesc, haha.

| Nicoleta a răspuns:

Au impresia ca orice crestere a pulsului e dragoste.
Mici si fara minte, atat pot spune!
De-ar sti parintii lor ce le fac "ingerasii".

| HolyPotato a răspuns (pentru Nicoleta):

Cunosc unii care știu ce face fiica lor și deseori i-au dat voie să-și petreacă nopțile la prietenul ei (mai mare evident) Un singur lucru am de spus: INCONȘTIENȚI. Zburdă hormonii în ei ca fluturii.

| Nicoleta a răspuns (pentru HolyPotato):

In cazul asta, daca parintii le acorda libertatea asta, atunci nu au niciun drept sa se planga mai tarziu daca ale lor odrasle o apuca pe aratura.

| HolyPotato a răspuns (pentru Nicoleta):

Așa este. Trist.

| Felys a răspuns:

Din curiozitate,pentru ca asa vad, aud la altii, sa fie in pas cu moda, din teribilism, din prostie

| HueyFreeman a răspuns:

De jmjmeker.

| BlitzLikeXd explică:

Mi se normal pe la varsta asta sa faceti sex nu ma astpetam

| Yhugato a răspuns:

Mda, si eu am tot 14 ani, sunt baiat si eu sunt om si eu am hormoni care "topaie" si "sar" de ici-colo acum, dar totusi am primit o educatie buna, si ma abtin de la a face "prostii". Prietena mea are tot 14 ani, dar am discutat amandoi si am decis, sa NU facem acest pas acum, orice-ar fi, poate pe la 17-18 ani va fi ok! Dar, realitate "Nu toti gandim la fel" Raspunsul la intrebare ta NU am, NU am facut asta, deci NU stiu! big grin

| lolly a răspuns (pentru Yhugato):

Un baiat cu capul pe umeri. Felicitari!happy

| secret093 a răspuns:

Inconstienta!

| Raul5765578 a răspuns:

Pentru ca ne place tu ce crezi?

| maria_7379 a răspuns:

Buna. Eu fac 14 ani peste 3 luni si inca nu mi-am inceput viata sexuala. Recunosc ca stiu multe pentru varsta mea. REcunosc ca am un iubit cu toate ca sunt cam mica. Insa nu m-am gandit sa ma culc cu cineva pe la varsta asta. Da, mai recunosc ca mai si citesc pe net, iar asta imi arata ca nu e bine sa ma culc de la varsta asta. Eu am in gand sa fac sex de la 17-18 incolo. Pentru ca nu sunt pregatita nici mental nici fizic.

| Marius022013 a răspuns:

Ocuriozitate,care cultivata de media.Copii nu au nicio vina. Populatia se tampeste din ce in ce mai tare.Have a nice day happy