| Hohenheim a întrebat:

Vreau sa scriu o scrisoare, mesaj, ceva de genul lui Eminem.
Nu glumesc, as vrea sa stiu daca e posibil asa ceva, sa-i trimit o scrisoare si daca cineva stie cum as putea face as aprecia ajutorul vostru.
Inca o data, nu glumesc.

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Aici e sectorul "dragoste si sex"... vrei sa i-o tragi lui Emi puisor? laughingNu glumesc cand te intreb asta! N-a mai fost tufuit de-un orb...cred!

| Hohenheim explică (pentru maradi3):

Da, Stiu.
Daca foloseam alta categorie nu primeam nici un raspuns. :/

| Reek54 a răspuns (pentru Hohenheim):

Nu conteaza ca nu primeai raspuns, tu trebuia sa postezi acolo, asta este rolul categoriilor.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Well.Daca ai cont p Facebook poti sa-i lasi cometariu la o postare ca nu merge sa-i postezi uh p wall...Sincer nu cred ca o sa-ti raspunda dar macar e bine ca ai tupeu sa ii spui cv...Succes big grin

| UnNumeFain a răspuns:

Eminem are o adresa pentru fani, unde primeste toate scrisorile :
Eminem
Shady Records,
270 Lafayette Suite 805,
New York, NY 10012,
USA
Bafta! Eu sunt fanul numarul 1 si am avut si eu ideea asta, dar nu mi-am pus planul in aplicare...inca xD