| LarisaMaria a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru o persoana care nu recunoaste ca iubeste pe cineva. Fundita :*

3 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Te iubesc, te doresc, fara tine nu traiesc.

Te-am ranit, ti-am spus adio
Te-am parasit, ti-am spus s-a încheiat,
Te-am strâns în brate, te-am îndragit
Te-am iubit, ti-am spus ca nu te mai iubesc,
Am mintit!
Chiar si dupa ce voi muri, tot te voi iubi!

Te iubesc...sunt doua cuvinte ce nu le poti spune oricui dar eu am facut'o si nu regret pentru ca eu Te Iubesc.

te iubesc te iubesc alt cuvant nu gsesc stiu ca te vei gandi la mine noapte si zi. TE IUBESKK MULTTT DEE TOTT.

Inima mea e a ta, poti sa faci ce vrei cu ea, dar...n-o da la altcineva.

Am sa iubesc o iubire ce o graiesc, pe care o voi iubi mereu ca sa stii de la mine ca sunt nebun, sa stii, dupa tine voi fi.

Tu esti ingerasul meu,
Copilas de Dumnezeu.
Tu esti floricica mea,
Si eu albinuta ta.

Vreau sa stii ca te iubesc si esti prima persoana de care ma indragostesc.

Am vazut prezentul, viitorul l-am citit
Si oriunde vom pasi, vreau sa creaca flori,
Pe afectiune si iubire legatura ne-am cladit
De vom avea mai multe vieti, le vom traii la fel de mii de ori.

Iubire, tu faci tot ce vrei din mine,
nu am somn cand nopatea vine.

Un lucru voi face cu tin,
ce tu cu mine nu vei face,
toata viata sa te iubesc,
si niciodata n-am sa te parasesc.

Ne nastem pentru a traii,
traim pentru a viisa,
destinul nostru este sa murim
misiunea noastra este sa iubim.

Ca prieten te-am cunoscut
ca prieten mi-ai placut
Mi-ai dat motine in viata
multa iubire si speranta
De cand sunt cu tine
ma simt foarte bine
Tu mi-ai intrat la inimioara
si te iubesc ca in prima zi de vara.

Sti cine sunt, sti cum ma numesc, dar ceea ce nu sti, este cat de mult te iubesc.

Acestea sunt cateva care miau venit in minte
si m-am gandit sa fac sa rimeze cateva cuvinte.

Sper sa-ti fie de folos, daca nu iti plac iti las o pagina sunt statusuri de dragoste in versuri, de ras...pentru ce ai nevoie te duci un pic mai jos si iti va aparea in albastru
Statusuri de dragoste...stat funy acolo gasesti de toate

O zi buna.
http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html

| Paulutzu a răspuns:

Erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu primul pas si sa ii zic ca il iubesc (Fundita?big grin)