| MariaaaaLm a întrebat:

Yubitul meu vine in pauza la mine ar trebui sa il sarut? Dau funda

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Pai, de ce nu ai face-o? Nu trebuie sa te vada, de altfel profii, pentru ca asa dai dovada de o fata "usoara". Il poti tine de mana, sa-l saruti, sa-i faci complimente etc. Nu trebuie sa-ti fie rusine si nici frica ca te vede cineva, pentru ca este firesc sa te saruti intr-o relatiewinking

10 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Numai daca stii de unde vine

| Hikari a răspuns:

Unul mic nu ar strica.

| Zeref a răspuns:

Cred ca esti in clasa a 6-7 a si acasa ai o vasta colectie de Barbie, unde nu lasi decat pe prietena ta cea mai buna sa le atinga.Plus ca totul este roz in camera tarolling on the floor. Touch Down!

| naitreaba a răspuns:

Imi permiti sa-ti adresez urmatoarea intrebare? "Cati ani sub 13 ai?"

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Mda,ea nu stie daca sa isi sarute prietenul sau nu si eu nu stiu ce sa fac sa ma impac cu el ca mi-e dor de saruturile si imbratisarile lui! Sigur are vreo 11, 12 ani asta!

| Elvena a răspuns:

Mai dar esti stresanta rau cu "yubitul" tau si sarutatul. Daca vrei sa il saruti, il saruti si gata. Daca nu, isi gaseste pe alta si gata. Ce mai dilema!

| Ubitaa a răspuns:

Pai odata ce iti este iubit nu ar fi normal sa il saruti cand va intalniti? depinde si de ce simti tu pentru el!

| MotanasuSmecherasu a răspuns:

Pai il ei de mana il duci undeva unde-i nimeni si dupa aia il saruti :X

| Liily a răspuns:

Vai.daca ti-e prieten si simti ceva pentru el nu mai tii cont de nimic...dar totusi..cati ani ai?