| ely81 a întrebat:

Am participat la examenul de titularizare 2013 si am obtinut nota 7.5.Eu am si continuitate in baza notei din 2011 dar este mica 5, 95.Intrebarile mele sunt:pot pierde continuitatea? Un candidat de 2013 cu nota mai mare il poate obtine sau este al meu obtinand media 7.5 si avand si acordul de principiu? Va multumesc pentru raspuns.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nota din 2013 iti poti lua un post la sedintele din 16 august cred.
continuitatile sunt mai tarziu. si daca ai nota sub 7 anul trecut, da, pierzi continuitatea.
ia un post in primele sedinte la suplinire.