| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,mai avem vacanta de pe 2 aprilie pana pe 4 mai? Am auzit ca nu, acum nu stiu daca este adevarat.

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In ce clasă ești?

| gabicoo a răspuns:

La clasele terminale VIII, XII și XIII: vacanță 2-11 aprilie, cursuri online 12-29 aprile, vacanță 30 aprilie-9 mai.
La gradiniță, primar, V-VII și IX-XI: vacanță 2 aprilie-4 mai.

| Meme10Meme a răspuns:

Avem=]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem, avem.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Depinde de clasa in care esti. Daca esti an terminal, nu. Daca nu esti an terminal, da momentan.

| Skarr a răspuns:

Am văzut pe internet acum 2 zile și zicea că e vacanta până pe 2 mai

| Ionut123987 a răspuns:

Încă se discuta, nu e nimic sigur 100%, și dacă avem vacanta, nu cred ca au toate clasele.

| Ion1231 a răspuns:

Salut inca este valabila vacanta de pe 2 aprilie pana pe 4 mai, a dat acu 15 minute la stiri (in clasele terminale nu se aplica vacanta aceasta)

| Refresh0 a răspuns:

Da. Vacante e de pe 2 aprilie pana pe 4 mai.

| GhitaAndrei2000 explică (pentru Refresh0):

Intram de vineri in vacanta?

| Refresh0 a răspuns (pentru GhitaAndrei2000):

Da. Este Vinerea mare in Paștele Catolic.