| andrei125 a întrebat:

As vrea sa dau la poli la Bucuresti la informatica, as vrea sa invat despre progamatica, c+, java, c#..etc, si as vrea sa stiu la ce profil din acestea 2 trebuie sa dau:

- DL Matematica si DL Informatica

- DL Calculatoare si Tehnologia Informatiei.

Va rog ajutati-ma repede, la bac la mate acum am facut tot si trebuie sa iau intre 9, 7-10 la m2...happy

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

La prima, DL calculatoare e ceva cu retelistica sau s.o.

| InVisible99 a răspuns:

Oricum mai bine cauta forumuri pe net sau trimite un email la secretariat trebuie sa te ajute tongue

| SasNetRomania a răspuns:

Daca nu ai avut nici-o treba vreo data cu asa ceva cu acele limbaje, si doar pe facebook...parerea mea e sa alegi altceva...

| andrei125 explică (pentru SasNetRomania):

M-am jucat de vreo 2 ori cu c++, si imi place laughing