| MarySille a întrebat:

am 14 ani si sunt din Bucuresti in clasa 8, mai avem 2 luni de scoala.
Si nu prea stiu la ce liceu sa ma duc. Eu ma gandeam la liceu cu profilul ECONOMIE SOCIALA! Crede-ti ca economia sociala este grea? voi ce profiluri ati alege, adica sa te ajute in viata.
Cam ce profiluri mai bune imi puteti recomanda? si cu ce se ocupa fiecare profil?
FUNDita

Va multumesc! Multa sanatate!

Răspuns Câştigător
| Anonim1_4859 a răspuns:

Economia sociala e foarte buna! sa stii ca e liceu de fete ( asta cu Economia)

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Eu sunt a 11, am ales profilul mate-info desi e mai greu dupa poti alege orice facultate(orice meserie) big grin Daca vrei licee economice printre cele mai bune sunt Hermes si Xenopol

| Speedy_4296 a răspuns:

Pai si eu sunt tot a 8-abig grin nu stiu, cel mai usor profil cred ca e turism...economie sociala nu am prea auzit, eu asi da la mate-info.programator pe calculatoare sau asa ceva, mai intreaba si pe alti nu prea stiu ce sfaturi sa iti daulaughing baftabig grin