| Roxxana14 a întrebat:

Buna! As vrea si eu sa tiu cam cum e trebaa cu liceele. Eu as vrea sa intru la Zinca Golescu Pitesti. Ce profile sunt? La care se da si bilingv? Puteti sa imi spuneti si ce materii se dau la bac, la ce materii dau teze? Multumesc frumos!

Daca sunteti de la Odobescu sau Bratianu astept si raspunsurile voastre!

1 răspuns:
| FlewFlew39 a răspuns:

Buna, poti sa te uiti la profilul liceului aceluia pe net si vezi, dacă nu, intra pe didactic.ro si uita-te! Bafta!