| ToXicNamE a întrebat:

ma puteti ajuta plstongue
trebuie sa fac o compunere de 10-15 randuri in care sa prezint o intamplare imaginara din jungla de pe planeta Venus.
dau funditza...plstongue

Răspuns Câştigător
| cristi102 a răspuns:

Si eu am avut la fel si am bagat ceva de genubig grinintr-o data m-am trezit pe Venus eram in spatele unor astronauti ca sa nu ma vada si dintr-o data in fata lor au aparut 6 omuleti verzui cu 6 ochii si iau rapit. NUUUUUUUUUUUUUUU strigam eu cu disperare si iata dupa o saptamana inca supravietuiesc pomi au facut fructe care sunt gustoase si proscur apa dintr-un izvor. de o saptamana astept momentul sa ii salvez pe astronauti si a venit momentul toti extraterestri au iesit la cules de fructe eu m-am strecurat in palat si i-am salvat dar dintr-o data m-am trezit acasa in pat era un vis ce pacat

pune tu semne se punctuatie aniliate etc VREAU FUNDITA

1 răspuns:
| DrDeath a răspuns:

Acum ne pui pe noi sa iti facem temele?
rolling on the floor