| Casian07 a întrebat:

Bună,știe cineva dacă liceul A.T Laurian din Botoșani are echipă de baschet, fotbal sau handbal? Pentru că sunt clasa a 8-a și vreau să merg acolo la un anume profil și aș vrea să știu dacă există ce am întrebat în cele de mai sus.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Chiar dacă n-are (in condițiile date m-aș mira să aibă) faci tu echipa - dacă ești valoros

| Casian07 explică (pentru sierra1):

Am întrebat pentru că s-a făcut echipă de fotbal când eram în clasa a 4-a pe poziția de portar și am fost destul de bun. S
Dacă s-ar face și la liceu echipă de fotbal sau baschet aș vrea să particip pentru că sunt bun la ambele și pe lângă sunt foarte înalt?

| Casian07 explică (pentru Casian07):

Am vrut să termin acea frază în punct nu în,,? "

3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Salut! Scrie-le un mail și întreabă-i direct pe ei.