| aleexkdos90 a întrebat:

Bună TPU! dacă vreau să ma transfer de la un profil tehnic la un unul vocațional (arte), inițial am dat la arte am luat cele doua probe cu nota bună dar am avut în EN nota cam micuța (6), acum va trebui să dau iar probele? Având dosarul tot acolo (nu l-am mai luat) ar trebui să mă duc secretariat de acum, la liceul respectiv? La liceul care sunt acum am note bune (7, 8,9,10) doar un 4 la TIC, contează media care îmi va ieși la final? Cum ar trebui sa procedez?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cam mici medii ai alex Mamă, fă o cerere totuși, la liceul de arte

| aleexkdos90 explică (pentru sierra1):

Ce medii? nu s-au încheiat mediile, am zis că am note de la 7 in sus doar un 4 la tic atât

| aleexkdos90 explică (pentru sierra1):

și cererea trebuie acum, nu in vara?

| sierra1 a răspuns (pentru aleexkdos90):

Acum, nu-ți aprobă mutarea nimeni, fă-o la vară

| sierra1 a răspuns (pentru aleexkdos90):

Mă rog... "La liceul care sunt acum am note bune (7, 8,9, 10) "

oricum șapte și opt intr-a 9 a, îs cam subțirele

| aleexkdos90 explică (pentru sierra1):

Nu sunt note bune in a9a? alții se roagă pentru note așa, unii din clasa mea, încerc să mă străduiesc cât mai mult

| sierra1 a răspuns (pentru aleexkdos90):

" aleexkdos90: note bune in a9a...încerc să mă străduiesc cât mai mult"

succes!

| aleexkdos90 explică (pentru sierra1):

Mulțumesccc