| anonim_4396 a întrebat:

eu voi urma liceu la fara frecventa ( pentru ca am avut niste probleme in trecut in fine poveste lunga) si vroiam sa intreb daca cei de la fara frecventa pot da bacul, si daca pot urma o facultate normala nu la fara frecventa happy! Va multumesc anticipat pentru raspuns happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bineinteles ca dau bacalaureatul si daca obtin diploma pot urma orice fel de facultate, daca reusesc la admitere. Numai bine!

| Ellaelena09 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Iti multumesc pentru raspuns te pup:*

1 răspuns: