| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac...am plecat in Spania dupa ce am terminat clasa a 2-a si acum intru pe clasa a 10-a! As dori sa ma intorc la scoala in Romania, dar notele mele aici sunt foarte bune si ma descurc bine, si imi este frica ca in Romania o sa imi fie foarte greu...
Voi ce imi recomandati, sa vin in Romania sau sa raman aici?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Nu văd de ce să-ți fie frică.
Dacă muncești cu aceeași pasiune poți să excelezi și aici.
Baftă!

3 răspunsuri:
| david1234567890 a răspuns:

Poți să rămâi sau chiar să te duci acasă. Tu decizi.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Unde iti place tie, acolo sa vii. Unde te simti tu cel mai bine, acolo sa vii.Dar in Romania greu gasesti ceva de munca.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Eu iti recomand sa NU te intorci in Romania deoarece aici este iadul pe pamant. Nu doresc sa ma luad, dar eu de abia am luat bacul cu 7, 60 in conditia in care am invatat zilnic 10 ore.