| MihaelaNiculae a întrebat:

Ce departament ar fi mai bun in cadrul Facultatii de Chimie? Biochimie tehnologica, Radiochimie, Chimie sau Chimia mediului? Cam ce oportunitatii as avea dupa terminarea facultatii?

2 răspunsuri:
| elyn a răspuns:

Buna! depinde de tine, ce-ti doresti...bani,in cercetare salariile sunt mizere,alegeti o ramura unde poti fi multumit, eu as opta chimie alimentara, sau in petrol, inca mai merge, bafta!

| MihaelaNiculae explică (pentru elyn):

Pai spre chimie in industria alimentara vreau sa ma indrept. Multumesc mult de sfat!