| Strugariu_Catalin_2001 a întrebat:

Ce liceu iti trebuie pentru a fi psiholog

5 răspunsuri:
| Annehappy a răspuns:

Filiera teoretica te ajuta mai mult, in special profilul uman, stiinte sociale, dar ca sa te faci psiholog trebuie sa termini facultatea de psihologie si sa faci multe cursuri de formare pentru a fi un bun psiholog.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Liceul e irelevant in contextul asta, facultatea in schimb conteaza

| William a răspuns:

Psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricare iti alegi tu. Dar sa aiba : Filiera- Teoretica; Specializarea - Uman; Meseria - Stiinte Sociale. Se poate si Filologie dar cel mai potrivit ar fi Stiinte Sociale.

| kyliejenner a răspuns:

Nu iti trebuie un anumit liceu, ci Facultate