| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o eleva de clasa a XII-a care i se adreseaza unei profesoare mai tinere in acest fel:"Ce ai femeie cu mine, ti s-a pus pata fiindca sunt mai frumoasa ca tine?"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca traim intr-o era de rahat de aia. cei 7 ani de acasa numai conteaza, e bine si "cool" sa te porti ca un taran prost crescut in ziua de azi

17 răspunsuri:
| William a răspuns:

Bravo ei.

| Radu284 a răspuns:

Depinde de context, nu? De ce i-a zis asta?

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Pur si simplu.Profesoara tocmai ii daduse un 10 la o compunere.Deci n-avea niciun motiv sa o jigneasca.E drept profesoara e frumusica.

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci profesoara i-a dat 10, la care fata cea rea i-a zis: "Ce ai femeie cu mine?"?

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Da,cum iti explici?

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu imi pot explica, nu prea are sens.

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Si totusi a facut-o. Oare o socoteste pe profesoara slaba si proasta?

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am nici cea mai vaga idee, este o actiune irationala atunci, nu poti aplica logica.

| ElenaSA a răspuns:

Da, nu are cultura si nici nivel de inteligenta prea inalt. Si daca evenimentul s-a intamplat sunt sanse sa ajunga la director si sa primeasca nota mica la purtare.

| anonim_4396 explică (pentru ElenaSA):

Exact!

| dragodana a răspuns:

Salut! Am o parere tare proasta despre tipa respectiva.Inseamna ca este prost crescuta si zero cultura generala.De ce apaludam prostia si lipsa de respect?

| anonim_4396 explică (pentru dragodana):

Cei care aplauda sunt la fel:inculti si prosti. tarani in toata regula.O fata frumoasa cu adevarat nu are nevoie sa-si jigneasca profesoarele care oricum nu fac parada modei la scoala pentru ca meseria lor e alta.iar profesoara in cauza e foarte frumoasa, din nefericire pentru "biata golanca".

| anonim_4396 explică (pentru dragodana):

Pentru ca traim intr-o era de rahat de aia. cei 7 ani de acasa numai conteaza, e bine si "cool" sa te porti ca un taran prost crescut in ziua de azi

| NoName0x0 a răspuns:

Ai de gand sa faci asta sau s.a intamplat asta? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru NoName0x0):

Inseamna ca esti la fel de frustrata ca acea eleva daca intrebi asa ceva.Invidia si prostia merg mana in mana.

| anonim_4396 explică (pentru NoName0x0):

Se scrie "s-a"! Esti analfabeta? big grin big grin

| Leerix a răspuns:

Inseamna ca e extrem de proasta, needucata si vrea sa para cool in fata colegilor, desi iese in evidenta numai prin prostie.

| anonim_4396 explică (pentru Leerix):

Da,eu daca as fi in locul acelei profesoare, nu mi-as bate capul cu asa ceva! E clar ca are frustrari personale mari individa.In general, la noi in scoala golancele fac asemenea lucruri, nu fetele destepte, citite si educate.