| paul54 a întrebat:

Ce părere aveți despre profilul de mate-info?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai buna alegere pentru ca iti deschide multe porti pentru viitor

| sierra1 a răspuns:

Cool și la modă

| aXy99 a răspuns:

Oribil.

| KLiNK a răspuns:

Destul de jegoasă materia la matematică în special. Trebuie să ai înclinații spre materiile astea de real dacă vrei mate-info. Altfel o să te târăști prin 5 și 6 la mate tot liceul (vorbesc de liceele bune, nu de alea unde intri cu 2.30 la profil real)

| Andra9pk a răspuns:

Greu pentru un copil care nu le prea are cu matematica,fizica, informatica., dar nu imposbil. Mie mi s-a parut ok, e mai mult de invatat decat la alt profil, fiind M1. Daca nu ai inclinatie la matematica, sau stiinte exacte in general, nu te duce la mate-info.

| PaulcereAjutor a răspuns:

Greu, dar daca ai motivatie si iti place, poti face.