| AnonimC a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul Mate info?

Răspuns Câştigător
| ZiZan a răspuns:

E greu cu draci, nu sunt la acest profil, dar am prieteni, trust me. Daca ai intrat acolo sau daca ai de gand sa intri, o sa ai de invatat pe branci. Asta daca nu cumva iti plac olimpiadele pe toamna [ GLUMESC ] Multa bafta! happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vad des astfel de intrebari... Daca noua nu ne place, nu-ti mai place nici tie?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E unul dintre profilele cu cele mai mari sanse de integrare la absolvire.

| Er1 a răspuns:

Nu ai idee în ce te bagi. E destul de greu. Ți-aș sugera un profil de uman, în loc de real. Nu ai niciun stres așa laughing