| fuckU a întrebat:

Credeti in Dumnezeu? argumentati!

33 răspunsuri:
| DoamnaGărgă a răspuns (pentru ImHereForYou):

Dadadada!

| MeShadowMaster a răspuns (pentru TheBlueWolf):

Tu nu ai limite in semidoctrine ca tot pomenesti de ele.Tu mergi pe tiparul rade ciob de oala sparta ii numesti pe altii prosti cand tu iti exteriorizezi atat de mult laudata inteligenta prin a jigni oameni cu care nu ai nimic de impartit ba chiar le jignesti credinta care este libera.Tu ai fi bun de dictator toata lumea trebuie sa creada ca tine daca nu gata e prost...Tu esti ala in spatiu.Stiinta are si ea limitele ei ti-am mai spus te asimilezi enorm cu personajul Hamlet nu uita cum a sfarsit daca st despre ce vorbesc.

| TheBlueWolf a răspuns (pentru MeShadowMaster):

Cretinule tu te auzi ce indrugi acolo? Rectific:tu esti acea autocontrazicere universala ce depaseste biblia.Eu vreau doar ca lumea sa se trezeasca nicidecum sa vand dictaturi idiotule.Stiinta are limitele ei, foarte bine go on citeste biblia pana intrii in contact cu sindromul basedow.Si daca tot eu sunt demn de a fi numit "in spatiu" inseamna ca ai niste rotite uzate pe la masinarie mai bine confesioneaza-ti prietenii retardati de tip DoamnaGARGA care habarn nu are un dram de gramatica si se oboseste cu deslusirea misterelor originilor umane. Daca tu te lauzi ca ai citit, ca asta insinuezi, ai facut-o degeaba crede-ma ca sa muti un bolovan nu iti trebuie doar muschi.