| brigitta11 a întrebat:

Cum sa invat mai usor o letie fara sa fiu preocupata de altceva...adica ajutati-ma cum sa invat mai usor laughing

FUNDITA ^_^

Răspuns Câştigător
| angemon500 a răspuns:

Stingi totu, TV, LAPTOP, FACEBOOK, TELEFON.TE INCHIZI in camera fara nimic si tai acolo 1-2 ore si inveti

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Trebuie doar s-a te rupi de realita te si s-a te concentrezi supermult bafta fata

| Ezeru a răspuns:

Te pui la birou departe de orice influenta care ti-ar putea distrage atentia si incepi sa inve-ti. Incearca sa inveti logic nu mecanic. happy