| CatGirl a întrebat:

Cunoasteti cazuri de intolerenta? Daca stiti astfel de cazuri dati exemple.Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fructoza, la lactoza, la zaharoza, la amidon, la gluten...intoleranta nu este acelasi lucru cu alergia

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Intoleranţă faţă de grupuri cu altă religie, etnie, orientare sexuală sau rasă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am ALTE exemple laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata de prostie, de aceea radeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La lactoza, la fructoza, la zaharoza, la amidon, la gluten...intoleranta nu este acelasi lucru cu alergia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La lactoza,la fructoza,la zaharoza,la amidon,la gluten...intoleranta nu este acelasi lucru cu alergia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, nu imi merge browserul cum trebuie.