| Dina2306 a întrebat:

Hei. Sunt in clasa a XI-a si vreau sa incep sa ma pregatesc pentru admiterea de la medicina, dar nu stiu de unde sa incep. Situatia financiara sa zic asa, nu imi permite ca sa iau meditatii de la profesori in domeniu. Vreau sa invat pe cont propriu. M-ati putea ajuta?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt cărți la biblioteca județeană, ai de unde învăța.
Succes!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Majoritatea celor ce intra la facultate nu merg la meditatii si invata numai dupa manualele scolare si notitele de la curs. Este adevarat ca la un moment dat, este posibil ai nevoie de ceva consultatii, dar nu meditatii, pe care le poti obtine de la profesorii din liceu.