| Becca98 a întrebat:

Hei,TPU!happy am si eu o problema..ca toti ceilaltihappy Am luat la evaluare la romana 9, 20 si la mate 5, 25(sunt varza laughing) si am facut contestatie. Acum media de admitere imi iesa 8, 29 sad iar media la liceul pe care il doresc eu estte 8, 38. Am sanse?

Răspuns Câştigător
| Luy98 a răspuns:

Anul acesta or sa fie medii mai mici de intrare la liceu, si oricum nu ai nimic de pierdut daca il treci primul happy Succes in continuare!

2 răspunsuri:
| Bucă_George_1997 a răspuns:

Uita-te si la altii ce note au luat si daca stii ca vor sigur sa dea acolo, sunt ceva sanse