| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU
Va rog ajutati-ma ca nu mai pot crying Eu la franceza aveam doar o nota si azi am aflat ca saptamana trecuta ne-a incheiat mediile straight face Noi saptamana trecuta n-am facut deloc si nu stiu cum ni le-a putut incheia crying Probabil ca martea trecuta ca a fost de servici...Eu acum 2 saptamani am lipsit motivat ca mi-a fost rau si cred ca atunci le-a pus note crying Pe mine m-a ascultat de 2 ori semestrul acesta. Odata m-a trecut la tabla si n-am stiut deloc iar a doua oara am stiut cat-de-cat si mi-a pus un 7.Atunci cand mi-a pus acel 7 i-a ascultat pe cei fara note.Si acum tremur rau de frica ca s-ar putea sa raman cu situatie neincheiata crying sad straight face Eu la ora sunt cuminte si nu cauzez nicio problema...Ce pot sa ma fac? crying Va rog, ajutati-ma crying

6 răspunsuri:
| Rainmaker a răspuns:

Buna Vladi!
Fii linistita caci in mod sigur si situatia ta scolara este incheiata.Mai ales daca ai fost "cuminte" la clasa.Carui profesor i-ar conveni sa fie deranjat la vara, mai ales de o fata care si-a vazut de treaba?

| DeCeMaiContează a răspuns (pentru Rainmaker):

Sunt baiat laughing

| Rainmaker a răspuns (pentru DeCeMaiContează):

Nu se schimba cu nimic aspectul problemei.

| DeCeMaiContează a răspuns (pentru Rainmaker):

Stiu ca nu se schimba, dar doar ti-am spus

| MedionTcO a răspuns:

Cu ce nota ti-a incheiat media? Profesorul nu are voie sa puna note asa cand se trezeste el fara un motiv. Daca iti pune nota mica o intrebi din care motiv.

| zuzadeea a răspuns:

Probabil a pus de la ea o nota ca sa iti incheie, unele fac asa.winking