| carlacarolina a întrebat:

Hi TPU am si eu o ruganminte ajutati-ma si pe mine sa'mi aleg liceustraight face brancoveanu la filo sau eliade la stiinte sociale. Help pleAse.

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Alege ce iti place mai mult si ce este de viitor! gandeste-te ca aceasta alegere iti poate schimba viatahappy

2 răspunsuri:
| Christal a răspuns:

Nu stiu... dintre cele doua eu as alege brancoveanu mai de graba.
acum tu sti mai binehappy care e situatia. si ce ai vrea sa faci mai departe!

| maya_1276 a răspuns:

Pai de ce nu vrei Brancoveanu stiinte umane si sociale? Eu aici am facut liceul si nu am nimic de zis,nu faci scoala sa te omori,te distrezi,nu sunt multi fitosi ca in alte licee,hmm e ok liceu,arata bine ca aspect,aparatura noua,curetenie,dotari, camere videolaughing))))) aici stiu nu iti place dar nu te v-a impiedica cu nimichappy acest lucru, ce sa iti zic bafta si sa imi spui ce alegi