| 4games a întrebat:

La ce sa fiu atent la examen la matematica [joi(27.06.2013)]? Mai exact ce lectii sa-mi repet mai atent, mai cu profunzime?

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Ar fi fost grozav sa stii exact ce sa repeti... laughing
In principiu trebuie sa stii tot (materia V - VIII fara coruprile rotunde) pentru ca nu stii ce se nimereste.
Ai grija la prima parte! Stiu ca suna aiurea, dar acolo este usor si ai tendinta sa tratezi cu mai putin interes si numai ce vezi ca s-au strecurat greseli si nu esti punctat absolut deloc.
Inainte sa predai lucrarea, verific-o cu mare atentie si fii atent sa nu fii omis nimic.
In rest... bafta maine si nu te stresa prea mult - ai sa vezi ca va trece repede! happy

1 răspuns:
| sNNapLe a răspuns:

Ar trebui sa fi foarte atent la partea1.Si la exercitiile cu calcule simple.Sa citesti cu atentie fiecare cerinta.Repetati mai mult corpurile geometrice pentru ca exercitiile la partea1 si 2 le faci si cu cap.