| anonim_4396 a întrebat:

Maine e prima zi de facultate iar eu nu cunosc pe nimeni.pot sa merg cu unul din parinti?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ca fata merge,dar ca baiat? Totusi,ai o varstalaughingte duci cu mami de mana? persoanal de as fi baiat, mai bine as muri decat sa ma duc cu mama de mana,vor rade toate fetele de tine dracu,du-te omule singur, te dai cu putin parfum big grin si o sa mearga struna, o imbracaminte frumoasa, ceva sa fie decent si vulgar in acelasi timp. Daca esti fata, merge. De preferat sa te duci cu tatal laughing

| mona a răspuns:

Poti sa mergi cu cine vrei

| OnuOnulică a răspuns:

Da!

| Iamnotme a răspuns:

Desigur ca poti, nu e o rusine happy

| Violeta_Mihaela_1982 a răspuns:

Se poate, de ce nu? ...insa trebuie sa te inveti cu astfel de situatii, pana la urma nu esti singurul/a care se afla in situatia asta.