| Mihai211096 a întrebat:

Pot sa imi aleg din nou la ce dau teze,m-am transferat de la electronica si automatizari unde dadeam teze la romana mate si fizica nu aveam la alegere, si acum la mate -info trebuie sa dau teza la mate la romana la info si la alegere fizica chimie sau biologie, Trebuie sa dau tot la fizica sau pot sa imi aleg avand in vedere ca am schimbat profilul?

12 răspunsuri:
| Kristelle a răspuns:

Nu..Vei da teza in mod obligatoriu la mate, romana si ai de ales intre fizic, chimie si bio!

| Mihai211096 explică (pentru Kristelle):

POi acum dau la mate la info si laromana, si nu sunt obligat sa dau la fizica pentru ca am dat dincolo pot sa imi aleg dintre chimie fizica si bio nu?

| Kristelle a răspuns (pentru Mihai211096):

La info nu dai...Informatica nu este obligatorie. Eu sunt la un profil de mate-info. Poti sa-ti alegi intre fizica, chimie si biologie. Daca pe primul semestru ai dat la fizica si semestru acesta esti obligat sa dai tot la fizica

| Mihai211096 explică (pentru Kristelle):

Po ieu pe semstru 1 eram la electronica si automatizari si dadeam la mate la fizica si la romana, acum la mate info pe semestru 2 dau la romana mate info si la alegere fizica chimie bio, eu intreb daca trebuie sa dau tot la fizica sau pot alege ca as vrea bio, in acelasi an?

| Kristelle a răspuns (pentru Mihai211096):

Tr sa dai tot la fizica in mod obligatoriu! La info nu dai tezaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| Mihai211096 explică (pentru Kristelle):

Ba dauuuuu, daca pe sem intai colegii au dat si acum ne-a anuntat profa ca dam.

| Mihai211096 explică (pentru Mihai211096):

Credeam ca daca m-am mutat de la alt profil putem sa imi aleg din nou.

| Kristelle a răspuns (pentru Mihai211096):

Mihai, eu sunt la mate-nfo..nu ai cum sa dai la info teza obligatoriu.

| Mihai211096 explică (pentru Kristelle):

Ba da da ma rog cu fizica cum ramane dau si daca mi-am schibat profilu si e acelasi an?

| Kristelle a răspuns (pentru Mihai211096):

Da! Trebuie sa dai tot la fizica. Nu stiu de unde esti tu, de dai teza la info in mod obligatoriu.

| Mihai211096 explică (pentru Kristelle):

Din targu jiu, Colegiul National Ecaterina Teodoroiu

| Mihai211096 explică:

Deci acum dau obligatoriu mate info romana, sipot sau dau la chimie saubio sau fizica.nu trebuie neaparat la fizica, nu?