| IntrebarileMele111 a întrebat:

Sal TPU, stie cineva siteuri din astea care te ajuta la mate.de clasa a 7-a.de exemplu nu inteleg o lectie la mate si vreau sa o inteleg fiindca maine dau test va rog frumos raspundeti cat mai repede!

3 răspunsuri:
| vivicam a răspuns:

Scrie lectia pe google si iti da lectia completa. Eu asa fac, iti recomand si tie. Daca nu merge intreaba pprof tau sau niste colegi sau prieteni

| IntrebarileMele111 explică (pentru vivicam):

Eu nu m-am gandit la asa ceva. straight face spuneti fratilor raspunsuri calumea, ma crezi asa prost si idiot sa nu fi incercat asta? daca nu sti nu mai raspunde

| vivicam a răspuns (pentru IntrebarileMele111):

Eu am vrut sa te ajut, dar daca esti prost ce sa iti fac. Pe TPU trebuie sa accepti orice fel de raspunsuri!