Întrebare recomandată | lapadatgeorge a întrebat:

happy Am o problema. Nu am fost in tara in perioada 15-24 mai, si atunci se eliberau anexele la fisele de inscriere pentru probele de aptitudini. Se mai organizeaza si sesiunea a doua de admitere la probele de aptitudini. Oare mai pot face rost de fisa? Cum?

5 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

Păi nu prea cred; locurile se ocupă din prima sesiune

| lapadatgeorge explică (pentru Husicel):

Acolo nu s-au ocupat. Am zis ca se organizeaza si a doua sesiune de admitere! happy

| Husicel a răspuns (pentru lapadatgeorge):

Dacă nu s-au ocupat atunci trebuie să anunțe când o să mai fie

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă doreşti să participi la PRIMA etapă de admitere în învăţământul liceal de stat, atunci NU mai poţi da probe de aptitudini :(

Dacă doreşti să participi DOAR la a 2-a etapă de admitere în învăţământul liceal de stat, atunci se mai pot obţine Anexe ale fişei de înscriere ( pentru probele de aptitudini ) în perioada aferentă - vezi "Calendarul Admiterii" de la linkul :
http://mate.info.ro/......4-2015.pdf

Toate cele bune.

| manufactured a răspuns:

Da, trebuie sa te duci la secretariatul liceului de unde provii