| cosmin900 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la telecomunicatii Iasi (etti), am media de admitere calculata de mine 8.99. As vrea sa stiu daca am sanse sa intru, am vazut ca s-au inscris aproape 550 de candidati si a fost si mai usor la bac anul acesta, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu aş zice că ai şanse :)

Anul trecut, la buget, ultima medie a fost 6, 97 - vezi linkul :
http://www.studentie.ro/....../index.php

Toate cele bune!

| dan9878 a răspuns (pentru bursuc001):

Sti cumva in iulie care au fost primele rezultate?

| bursuc001 a răspuns (pentru dan9878):

Cele de anul trecut le găseşti la linkul oficial :
http://www.etc.tuiasi.ro/....../index.php

| dan9878 a răspuns (pentru bursuc001):

Am incercat si nu merg, ma poti ajuta?

| dan9878 a răspuns (pentru bursuc001):

Anul ista e 9.1 ultima medie, oare am sanse sa intru cu 8.5? daca sunt multi care au optat ca a doua facultate

| dan9878 a răspuns (pentru bursuc001):

Anul ista ultima medie a fost 9.1, oare am sanse cu 8.5? dupa ce se mai retrag sau...

| bursuc001 a răspuns (pentru dan9878):

Depinde câţi sunt pe lista de aşteptare ( înaintea ta ) şi ce medii au aceştia...