| anonim_4396 a întrebat:

Care metode de tortura le credeti a fi cele mai oribile? (Psihice sau fizice, nu conteaza)

Le-ati aplica vreodata, daca vi s-ar oferi ocazia?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Picatura chinezeasca, si da as aplica-o pe toti prostii increzuti de pe TPU, care se dau cu mot desi-s martalogi in viata reala!

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

laughing ti-as pune raspunsul la categoria amuzant. Dar inca nu sunt "senior", deci nu pot evalua.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci tinere, apreciez oricum happy

16 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Blood eagle. II tai pe laterale si ii desfaci coastele, si le ridici ca pe niste aripi sangerii. Nu, nu imi plac problemele cu legea happy

| Celcestietot a răspuns:

Nu pot spune happy. Nu le aplic si cred ca sti de ce.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ok. Nu le aplici.
Dar spune-mi care sunt... trebuie sa ai macar vreo idee...

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti spun, dar oricum sa stii ca nu fac asta, deci nu ma intelege gresit. Bagi fierul pe sub piele la om, il incalzesti si dupa il tragi cu forta.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Eu ma gandeam la faza cand ii dai cuiva de ales: sa il ucizi, sau sa se mutileze singur, si il lasi in pace. Il pui sa isi taie 1 kg de carne din propriul corp. Sau sa isi taie singur o mana.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Este si asta ceva. Tu esti ruda cu Dinca cumva XD?

Hai ca glumeam :-))

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Dinca nu e chiar atat de subtil.
Eu cred ca el te-ar casapi singur... nu s-ar delecta dumnealui cu astfel de torturi...

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe :-))

| Bizon95 a răspuns:

Analiza matematica
o forma de tortura pentru elevi inventata de organizatia terorista Al Gebra

| aXy99 a răspuns (pentru Bizon95):

Cea mai rea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să îl dezbraci complet de față cu mulți oameni, îl legi în lanțuri, îi dai palme, îi smulgi parul de pe cap, îi spargi dinții cu ciocanul, îi dai foc și după îl stingi cu bălegar, apoi îl calci în picioare ca în trambulină, îi lipești buzele cu super glue și îl ții prizonier în lanțuri pe viață în subsolul casei tale din pădure.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Suna... complex. Deci, ai tortura si psihic (rusinea cand e nud), si fizic.
Vrei sa il injosesti (calci in picioare), sa il reduci la tacere (superglue)...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și da, le-aș aplica cu multă plăcere oricărei persoane care nu mă respectă.

| christine99 a răspuns:

Toate metodetele de tortura sunt oribile, cuvantul e destul de sugestiv.