| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Daca mi sa scazut nota la purtare in primul semestru la 9, ma mai pot transfera in vara la alta clasa din acelasi liceu...sau alt liceu? Mentionez ca nota mi-a fost scazuta nu din cauza ca am facut ceva rau, ci doar ca am ramas corigent la 1 obiect si dirigu mi-a scazut-o...dau funda cui ma lamureste cel mai bine.

5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Ca ai o nota scazuta la purtare nu inseamna ca nu te poti transferawinking. Si da te poti transfera la alta clasa dar poti si acum ca ai intrat in semestrul al doilea poti sa te transferiwinking

| Wolfyye a răspuns (pentru croissant):

Am fost la directoare si mi s-a spus ca nu poate in semestrul 2 sa ma transfere...sad

| croissant a răspuns:

Imi pare rau atunci mai astepti pana la vara

| Pich4c1u a răspuns:

Daca ti'a scazut nota la purtare doar pentru ca ai ramas corigent inseamna ca dirigintele tau nu este normal la cap..Si eu am nota 9 la purtare dar pentru. ca am facut ceva relelaughing. Eu vorbesc in ore, m-am batut in timpul orei de fata cu profu' cu unul, l'am mai batut pe altu pe afara, inainte de ore fac party dar totusi am avut 9 si la tine doar ca ai ramas corigent? rolling on the floor

| Pich4c1u a răspuns:

In orice caz te poti transfera la alta clasa... Daca zici ca directoarea zice ca nu poti, intreaba celalalt director..Adica cel adjunctbig grin