| anonim_4396 a întrebat:

Incep facultatea si trebuie sa aleg o limba straina. Am de ales intre franceza, engleza si germana.
Engleza stiu deja destul bine. Intrebarea mea este: daca ma bag la germana, incep de la zero sau profesorul ma ia de la un nivel mediu?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde sa stim daca nici macar unde faci facultatea n-ai zis? Specializare si asta nici nu mai vorbesc.

| RAY a răspuns:

Cum sa incepi la nivel mediu daca tu nu sti nici ich heisse anonim ich habe meine frage erloschen