| mateiciprian a întrebat:

Mi-a venit in minte o secventa cu ceva care ma ingrijoreaza si nu mai stiu daca a fost vis sau realitate,cum pot sa imi dau seama ca acea secventa a fost realitate sau vis? Voua nu vi s-a intamplat, cand esti obosit sau agitat si nu ai o zi prea buna?

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Ba da, mi s-a intamplat de multe ori. Am fost saptamana trecuta la un magazin si am vazut o genata foarte draguta. Mi-am pus in plan s-o cumpar cand mai aveam drum pe acolo si chiar am discutat cu cineva ca sa-i aud parerea. Am avut senzatia ca iamginea gentii era un vis, apoi mama m-a intrebat daca chiar mai vreau s-o cumpar si am stiut atunci caa fost ceva real. Nu pun pret pe asemenea momente.