| iamgazandzisy a întrebat:

Salut tuturor! Sunt la profil economic, iar la economic materiile de bac dintre care pot sa aleg sunt economia, geografia, logica si cred ca psihologia... fiecare isi alege singur din care materie da bac sau clasa va alege impreuna?

9 răspunsuri:
| IoanaIonuca a răspuns:

Eu de logica si psihologie nu stiam laughing Logica se face in clasa a 9a si psiho in a 10a, oare poate cineva sa tina minte atata? Fiecare alege pentru el din ce vrea sa dea bacul.

| iamgazandzisy explică (pentru IoanaIonuca):

Eu pot, sperlaughing Oricum imi place logica. De fapt se da si din geografie, dar aia nu-mi place, desi toata lumea aia va alege sigur laughing)

| IoanaIonuca a răspuns (pentru iamgazandzisy):

Si eu tot din geografie am dat, oricum tu alegi ce vrei si ce iti place.

| LoryC a răspuns:

Fiecare își va alege materia la care dorește să dea bac-ul la cea de-a treia probă.

| Cristinaaa20 a răspuns:

Fiecare elev in parte alege la ce isi doareste sa dea bacul.

| Cinzaca_Alexandru_Stefan_1998 a răspuns:

Alegi singur, dar e ok sa alegi ce alege majoritatea pentru ca vei face mai multe ore de pregatire la scoala! Eu am fost singurul care a dat de la mine din clasa la fizica si am luat nota mare happy

| iamgazandzisy explică (pentru Cinzaca_Alexandru_Stefan_1998):

Pai oricum trebuie sa alegi ceea ce-ti place. happy Mersii si bravo!