| DenimM a întrebat:

Sunt clasa a 11 a la un liceu tehnic pe profil de protectia mediului.
La anul dau bacu-ul la romana, matematica si biologie si mi-e putin frica daca nu o sa-l iau.
Cei care adi dat bac-ul la aceste materii, la ce materii ar fi mai greu? Cu matematica le mai am, la romana nu citesc deloc, iar la biologie stiu, da si nu. Oricum in a 12 a rup meditatiile la aceste 3 materii.

Răspuns Câştigător
| Ivanciuc_Razvan_1999 a răspuns:

Eu am terminat anul trecut. Daca te descurci la mate e bine.La biologie invata tot ce ai anul asta si anul viitor.Iar la romana citeste urmatoarele carti:ion, moara cu noroc, baltagul.Mi e mi a dat ion.Si nu te mai descuraja ca nu treci asa, ai mai multa incredere in tn.Asa vei reusi