| Macovei_Edy_2000 a întrebat:

Se invata pe 2 mai 2014?

Răspuns Câştigător
| AvramovC a răspuns:

Nu

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

1 Mai este liberă OFICIAL, iar 2 Mai este liberă pentru bugetari!

În învăţământ, ziua de 2 mai ar TREBUI să fie ( sau să fi fost deja ) RECUPERATĂ ( într-o zi de Sâmbătă )!

Unele instituţii de învăţământ au anunţat că se face şcoală în 2 mai - vezi, spre exemplu, linkul :
http://www.scoaladearte.ro/20140411anunt-important-2-mai-zi-de-cursuri.html

DEPINDE de Inspectoratul Şcolar Judeţean de care aparţii ( sau de unitatea de învăţământ )!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.avocatnet.ro/......rcuri.html

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Nu,pe 2 mai nu se fac cursuri.
O zi buna.

| soloangel01 a răspuns:

Nu se fac ore atunci dar eu fac "recuperare"sambata asta! straight face

| Biiskrem a răspuns:

Mă, de învățat se învață oricând.
Chiar atâta lene se ascunde în tine? no talking

| Macovei_Edy_2000 explică (pentru Biiskrem):

Ce sa spun? :O
doar o simpla intrebare a fostwinking

| marelesecret97 a răspuns:

1 si 2 mai avem liber, respectiv joi si vneri