| Ein a întrebat:

Se merita sa se faca performanta in chimie, fiindca as avea aceasta posibilitate si habar nu am daca sa accept sau nu, nu stiu ce as putea realiza pe viitor, ce meserie as putea avea... Profa pe care o am m-a bagat in dubii cand a spus ca cercetarile la chimie sunt facute de fizicieni si acum nu stiu daca sa ma duc inspre performanta la chimie sau la un alt obiect...

Răspuns Câştigător
| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Poti face. Poti urma dupa o facultate de medicina sau farmacie e platit bine

| Ein explică (pentru Andreea_Mihaella_1998):

Stiu deja de medicina si farmacie, dar ca sa intri acolo nu trebuie sa faci performanta in chimie. Ceva mai,, special'' m-ar interesa, in care performanta ar fi obligatorie...

1 răspuns: