| Ella50 a întrebat:

Stiinte ale Naturii sau Filologie?

Funda;*

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Hmm,filo.
Sincer,e ușor și nu te stresezi.
Am fosti colegi la științe ale naturii, si crede-mă, în timpul școlii, nici măcar nu ies din casă. sad

Acum depinde de ce-ți place ție, și ce te gândești să faci pe viitor.
Baftă.

| ana5 a răspuns:

Filologie

| Tweetyx3 a răspuns:

Stiinte ale naturi. Nu vei regreta. Poti ajunge medic si cu foarte bun salariu, iar la filologie..nu te bati cu cartea prea mult.Dar eu in locul tau as alege Stiinte ale naturii.E foarte interesant acolo smug

| cossu98 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa te duci la stiinte ale naturii( cu toate ca o sa dai Bac-ul la mate) pentru ca la filologie o sa dai teza la latina(mie nu-mi place de loc), si in plus in majoritatea liceelor o sa ai 3 ore de franceza, la care o sa dai si teza.Acum faci ce vrei... Dar de ce nu iei in calcul si varianta de stiinte sociale?(este ma usor, parerea mea). Funda?big grin