| KiryuZero a întrebat:

Spuneti-mi niste scuze pentru ca ai intarziat sau nu tiai facut tema pentru scoalalaughing

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am întârziat pentru că mi-a fost lene să mă trezesc, iar tema, e în caietul colegului de bancă.

| AikkoxD a răspuns:

Temă? Cine, eu?

| JustMusic a răspuns:

Analitycal are dreptate, chiar functioneaza, si eu am imormantat o matusa inexistenta la ora de chimie, mam imbract in negru si am luat o fata suparata si i-am zis la profaca ca am fost la imormantare si nu ma ma ascultat, poti sa zici ca faci naveta si ai pierdut busu sai taxiul, si de tema poti spune ca ai probleme acasa sa vezi cum te cred profii, la un coleg de al meu ii mege de vreo 2 luni cu asta.

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Pentru ca am ajutat o batranica sa treaca strada... iar ea nu vroia sa treaca si tema nu a mai vrut sa mi-o scrie colegul ca de obicei laughing

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Pentru ca ai intarziat nu te-ai trezit sau ai fost la medica la o verificare si ca nu ti-ai facut tema nu ai avut timp pentru ca ai mers la cineva apoi ai mers la un sport care il faci si ai ajuns tarziu acasa

| Analytical a răspuns:

Mi-a decedat buna-meh. (figura tine un semestru, al doilea zici ca bunicu' ) laughing

| DWDT a răspuns:

Intarziat: Am luat micul dejun.
Am facut un dus. Ce? Vroiati sa vin la scola puturos?
Am fost la bunicu'/bunica/matusa etc. la spital ca avea nevoie de ceva urgent si am fost sa-i duc.
Pentru tema:Mama m-a rugat sa o ajut.
Nu am fost acasa toata ziua.
Am uitat sa mi-o notez si nu a avut cine sa mi-o dea :d

| sabinabujor2 a răspuns:

Ma scuzati ca am intarziat, dar nu va pot spune de ce.Guvernul mi-a spus sa pastrez secretul.

| ImiPlacCerealeleNesquik a răspuns:

Am stat pe veceu toata ziua.

| danielutzudani a răspuns:

Pt intarziat:Am avut diaree exploziva.
Pt tema:Mia mancat-o gaina.