| WohooAmTreiFunde a întrebat:

Vreau sa stiu cati dintre voi credeti ca in 2012 o sa vina sfarsitul lumii.
Pareri PRO sau CONTRA.

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Cum sa vina sfarsitul lumii. Ia uite aici argumente CONTRA
1. Ce ar face toate fetele care inca nu si-au pierdut virginitatea? Iti dai seama, blestem total.
2.Cum sa moara Justin Bieber sau Lady Gaga? Pariu ca se gasesc cateva mil de pustani sa-si vanda sufletul pentru a amana armaghedonul?!
3.Cum s-ar mai face bani pe IMVU ( sau nu )
4.Trebuie neaparat sa apara a 11-a serie din Twiglight ( vampiri prosti la miezul noptii )
5.Cum sa dispara TPU? Cuuuuuuuuuuuuuuuum?
Mai vrei?

19 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca sunt numai prostii, debitate de capete nauce ori de dezaxati dornici de publicitate ieftina. Nu-i nici prima data si - din pacate - n-o sa fie nici ultima. Noi sa fim sanatosi si s-auzim numai de bine!

| Floreenofficial a răspuns:

Nici vorba de 2012! Nostradamus a zis ca in 4006 si tot ce a zis s-a implinit asa ca nu-mi fac griji! [-x

| mihaibrasov a răspuns:

Nu vine niciun sfarsitul lumii. Va fi o usoara evolutie spirituala a lumii, dar nu toti o vor simti. Altceva, doar filme americane bine realizate...

| foxi a răspuns:

Nu a spus nimeni ca vine sfarsitul! e o alta poveste...citeste!

| Sua a răspuns:

Eu cred ca o sa vina, dar nu neaparat in 2012

| ELD a răspuns:

Cam CONTRA pentru ca s`au mai pus in anii anteriori asemenea probleme.Sunt doar niste presupuneri. Dumnezeu` stie ce va fi si cand va fi.BAfta! Pa pA!

| ELD a răspuns:

@nony tare laughing)rolling on the floor ce de argumentestraight facelaughing

| narcisa a răspuns:

Eu nu cred si sper sa am dreptate

| SnicK a răspuns:

PRO.
Cu siguranta.
Daca nu, oricum mult nu mai e.

| pauladrian a răspuns:

Nu vine sfarsitul lumii, e doar sfarsitul calendarului mayas. In 2076 e sfarsitul calendarului musulman, in 2240 e sfarsitul calendarului evreiesc etc. Asta nu inseamna ca vine sfarsitul lumii... Oamenii de stiinta spun ca vor avea loc ceva catastrofe, dar nu va fi sfarsitul.

| Bubu a răspuns:

Nu cred pentru ca nu este adevaratwinking

Este o prostie oh go on
Ce. u crezi?:O

| Reinkaos a răspuns:

Asa se zicea si ca nu o sa apucam anul 2000 oh go on

| username_8290 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic. am momente in care cred si mi`e frica de asta si am momente in care ma gandesc ca daca ar venii in 2012 Dumnezeu nu ne-ar fi spus.

| username_8290 a răspuns:

Si mi`e foarte greu sa cred ca nu v-a mai exista NIMENI pe aceasta planeta.
poate ca v-a venii Dumnezeu pe pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi ascultati la inteligenti sau cum sunt denumimiti (nebuni) stati calmi sfarsitu lumi vine in 2012 glumeam laughing vine in 201200000laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi ascultati la inteligenti sau cum sunt denumimiti (nebuni) stati calmi sfarsitu lumi vine in 2012 glumeam laughing vine in 201200000laughing

| Mihaela_5188 a răspuns:

Vrei sa te convingi ca nu va fi, nu? de aceea vrei pareri strainewinking
Nu, nu va fi!, In primul rand sunt multe filme din trecut: 2000, 2009 ceva de genu'- imaginatie, business, bani. Plus la asta sfarsitul galaxiei va fi cand soarele va exploada, adica in 5-6 miliarde de ani, paremi-se, iar tot ce se spune despre extraterestri sunt niste inventii, superstitii, ca fantomele, ca reincarnarea din trecut inca luate, in toate timpurile(trecut, prezent, viitor), oamenii incep sa aiba frica de altceva, acum fiecare de ce vrea. sper sa te ajute asta cu ceva, merci de atentie
Semnat: Mihaela

| WohooAmTreiFunde explică:

Nony esti mortal rolling on the floorrolling on the floor

| Criss_1147 a răspuns:

CONTRA! De unde stiu ei cand o sa vina sfarsitul lumii? O sa vina dar nu in 2012. Singurul care stie este Dumnezeu big grin.