| lovegame99 a întrebat:

Credeti ca in 2012 21 decembrie va fi sfarsitul lumii? Vreau pareri.
P. S: Scuze de categorie dar stiu ca este cea mai accesata rubrica

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie ce va fi. Eu cred ca va fi sfarsitul panaramelor.

| Lummy a răspuns:

Sunt sigura ca nu va veni apocalipsa atunci...cine crede nu are ce face.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Dabea astept laughing)

| Jeanny22 a răspuns:

Problema asta, a fost de atatea ori dezbatuta chiar si la scoala! Unul dintre profesori ne-a spus ca lumea nu va pieri, dar vor fi revolte, revolutii, poate chiar inceputuri de razboaie, crize...El crede si in zodii, si ne-a spus ca anul viitor, aproape toti vom fi pusi la incercare. Deci, fiecare cu parerea lui: pentru unii sfarsitul este reprezentat de pierderea averii, pentru altii divortul. De fapt aceste mici intamplari, care tin de viata fiecaruia, sunt cele care declanseaza totul.
Dar, cine poate sti sigur? Poate ca-n 2013 vom fi toti bine, si vom rade de isteria asta cu 21.12. 2012!
Jeanny22!

| Laura_2393 a răspuns:

Sfarsitul lumii vine de cate ori vreun mare preot, ganditor, sau ceva din genul aceasta de categorie are chef sa mai sperie cateva mese de oamenii si sa isi faca publicitate.
Adevaratul sfarsit al lumii nu se stie cand va avea loc, oamenii de stiintza mai avand inca marii dubii despre foarte multe intrebari legate de formare universului si in special de cat de mult poate treaii o planeta ca Terra

| Cristi01Andrei a răspuns:

laughing ce 21 decembrie 2012 te uiti prea mult la Diaconescu la OTV nu vine sf lumii asa s.a zis ca vine si in 2000 si iaca ce sfarsit a venit.Stii ce sf poate venii? Sfarsitu Crizei tatalaughing))

| Metalll a răspuns:

Neah

| ela_4410 a răspuns:

Eu nu cred ca pe 21 decembrie 2012, deoarece nu cred in oameni care zic astfel de bazaconi.Numai Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii.Nu sunt eu asa credincioasa, dar asta mi se pare o prostie, sa visezi ca pe 21 decembrie 2012 va fi sfarsitul lumii, si apoi sa speri oameni cu visul tau.

| SkateNinja3k a răspuns:

O sa vina...cand o manca vecinu meu fasole ca e ditamai grasanulaughing)