| Florentina_Mariana_1996 a întrebat:

Ai schimba ceva din trecutul tau daca ai putea da timpul inapoi? Daca da ce anume?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fara greseli nu inveti nimic, asa ca a sterge trecutul nu rezolvi nimic trebuie sa inveti sa numai repeti vechile greseli, nu as schimba nimic

| peperonies a răspuns:

Da, odata mi-am luat inghetata de ciocolata si de fapt vream de vanilie.

| anamariarot a răspuns:

Imi place sa cred ca toate greselile pe care le-am facut m-au invatat cate ceva. Singurul lucru pe care l-as schimba: mi-as aduce bunicii inapoi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nimic, chiar daca au fost parti foarte naspa m-au adus in punctul in care sunt, iar in momentul de fata sunt multumita de prezent. As fi vrut sa aleg o metoda mai diplomata intr-o situatie ( sau mai multe ), dar daca o faceam si nu eram asa transanta oare restul actiunilor care au venit dupa acea decizie ar fi fost la fel? Probabil ca nu, asa ca e bine cum e acum - nu schimb nimic. Daca e ceva ce trebuie reparat o sa o fac in prezent si in viitor.

Răspuns utilizator avertizat
| dolceromania a răspuns:

Nu asi schimba nimic, ceea ce facem in prezent ne definește viitorul.

| Adiq a răspuns:

As schimba multe lucruri marunte, care prin schimbarea lor cred ca m-ar fi ajutat acumulat acum.

| Ciprian964335345 a răspuns:

Sincer as schimba un lucru doua nu foarte multe dar care cu siguranta au avut si au un impact major asupra vietii mele actuale

| MAIA18 a răspuns:

As schimba felul de a gândi!

| Dascalu_Rareş_2000 a răspuns:

As schimba multe reactii din instinct...dar cred ca e mai bine sa inveti din ele.