| raresloveskorea a întrebat:

Am o problemă enormă: părinții mei mă cred gay! Nu sunt gay, sunt bisexual, dar nu le pot spune asta după ce mi-au spus ccă dacă sunt gay mă vor da afară din casă.
Ce să fac?!

Răspuns Câştigător
| mariusQ a răspuns:

Crede-ma...daca le spui adevarul nu o sa te dea afara din casa ..si daca o sa fie asa spune ''*** the world'' si ia-ti viata in propriile maini

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pai nu esti gay, asa ca nu te vor da afara din casa. Curaj.

| mihai69 a răspuns:

Dar de ce e musai să le spui ce orientare sexuală ai?!?

| Robi1444 a răspuns (pentru mihai69):

Dumnezeu a creat o femeie si un barbat. Nu 2 barbati sau 2 femei.

| mihai69 a răspuns (pentru Robi1444):

Ai perfectă dreptate; dar uiți că le-a spus să se înmulțească. Probabil a uitat apoi să le mai spună și cum să se adune, ulterior.
Ca să nu mai vorbim despre incestul inițial, da?