| DouaPuncteIcs a întrebat:

Ati plans la filmul titanic?crying

44 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să plâng la un film?
Am plâns când a murit mama!
Pa, pa.

| cristi202 a răspuns:

Nu. Nu sunt chiar atit de lacrimogen. Desi filmul l-am considerat a fi extrem de reusit, deci e posibil sa fi smuls multora cite o lacrima.

| Fifylici a răspuns:

Da mai ales la faza in care Jack inghesate si aia tot incerca sa il trezeasca si i-a dat drumu sa se duca la fund, mancam tord si plangeamlaughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Eu una am plâns și nu cred că sunt singura.

Toate cele bune!happy

| lovem3 a răspuns:

Daaa cu lacrimi de crocodil de fiecare data cand il vad plangcrying mai ales cand se scufunda si nu plang cum zic uni vai a ''murit ala''plang pentru povestea in sine ca se iubeau mult si nu au renuntat unul la celalalt...etc.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Inca nu l-am vazut rolling on the floor

| Bibi16 a răspuns:

Da mult, un film trist bazat pe o intamplare reala.
Funda? please!

| byabyaby a răspuns:

Sincer da e cel mai emotional film pe care l-am vazut

Leo si Kate au jucat bine

| SlowLikeSnow a răspuns:

Daaaaaaaacrying l'am vazut de multe ori si la sfarsit plang mereusad

| Deni4you a răspuns:

Am plans, dar nu o lua ca si un lucru rau; am citit intr-o carte ca plansul la genul asta face bine stimulilor emotivi, deci dupa plans parca esti mai in pielea ta, intr-un fel mai vesela.

| deea98 a răspuns:

Oh, clar!crying Este filmul meu preferat si am plans cam...la fiecare fazacrying. Si de fiecare data cand aud melodia My heart will go on plangcrying. Sau cand imi aduc aminte de anumite fazecrying. Este cel mai bun film! Nu ai cum sa nu plangi la el!

| Alondrasarah a răspuns:

Nu :d

lám vazut de multe ori si mám plictisit de el

| Laura a răspuns:

Îmi venea să plâng la sfârşit, când mi-am dat seama că am pierdut 3 ore ca să mă uit la un film naşpa.

| xSoaked a răspuns:

Nu .

| RoxiutzaRux a răspuns:

Da, prea tare pentru secolul asta!love struck

| theorizer a răspuns:

Da, pe bune, cand cretinii aia de pe vapor au vazut aisbergul. Parca erau niste catelusi parasiti laughing

| Oani a răspuns:

Da

| aaaaaaa1 a răspuns:

Nu.
m-am aptinut

| Tucică a răspuns:

Prima data. Sincer da. Dar a doua oara numai.

Bafta.

| vanessa_8029 a răspuns:

Dasad

| BlackRose_2003 a răspuns:

Desi a fost foarte trist sfarsitul, nu am plans, dar mi-a parut foarte rau pentru tot ce s-a intamplatsad

| cristi102 a răspuns:

Sincer da

| Snake_4839 a răspuns:

Da. cu lacrimi crying Foarte crying Mi-a placut atunci cand fata aia era batrana a intebat:
"- Vrei sa afli daca am facut sex?"
rolling on the floor

| andreyxmen a răspuns:

Am lesinat de plans...crying

| Băăă a răspuns:

Muuult. Am inundat si casa. Mai ales la sfasit cand ea moare si vede totul ca inainte. So sad crying

| ursu82 a răspuns:

Prima data...

| Jasmine_5056 a răspuns:

De fiecare data cand ma uit la el plang crying

| perusita a răspuns:

Aproape am plans

| Amaliutss a răspuns:

Daacryingmai ales cand a evacuat Titanicul sh Rose sh Jack erau in apacrying

| Kiiiissss a răspuns:

Da... la sfarsit crying pentru ca amurit Jakecrying