| robert123 a întrebat:

Ati plans la filmul Titanic? sa mai dau o funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Si eu l-am vazut, a fost duminica la protv, doamne s-a terminat la 12, dar a meritat! A fost un film minunat, cel mai frumos film pe care l-am vizionat, normal ca am plans, adica nu cred ca exista persoana care sa nu se emotioneze, cand scriu acum acest mesaj, inca imi vin lacrimi in ochi, dar nu stiu de ce, ADOR filmul, m-am indragostit de el, si am tras un plans, dar a fost asa in suspans, ai vazut, mai ales atunci cand au ajuns in apa si Jack s-a scufundat, si apoi s-a intors, a fost in suspans, iar la sfarsit... a fost un film de nota, nu exista nota pentru acest film, iar in legatura cu plansul, ei bine cum am zis, nu cred pe nimeni care zice ca nu a scos macar o lacrima; da(normal) am plans!

Un film fantastic, mai ales personajele(actori), totul a fost... ceva ce nu pot descrie prin cuvinte!

La multi ani!

Ma bucur ca nu sunt singura care iubeste acest film, de fapt cred ca toti il iubim!

Pa, pa.

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu mă aşteptam să plâng, dar nu am plâns![am avut lacrimi în ochi de câteva ori dar am rezistat vitejeşte cool ]
A fost un film minunat, dar minunat de trist.

| Malvina24 a răspuns:

Nu chiar dar l-am vizionat impreuna cu iubi si m-am emotionat in timp ce ma facusem colac in bratele lui! A fost frumos.

| User a răspuns:

Tre sa fiu nebun sa recunosc asta.

... ăăăă

Nu. Bineinteles ca nu. Cum sa plang la... Titanic?!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da ce tot atata aveti cu acest Titanic? Nuuu, n-am plans.

| Pho3nix a răspuns:

Nu am plans, dar m-a emotionat. Mai ales ca e dupa un fapt real.

| Prajitură a răspuns:

Dalaughing
Sa fiu sincera, da.
Au fos faze emotionante.
SI frumoase.
Mai ales atasarea celor doi unul de altul love struck

| Agradável a răspuns:

E frumos filmul si chiar am plans ( nu mult, doar cant a fost întradevăr trist )

| Agradável a răspuns:

Nu am plans doar un țânțar care mi-a intrat in ochi, atata tot tongue

| carmi_6480 a răspuns:

Da! Si acum am lacrimi in ochi si app ...sunt suparata pe tine pentru ca intrasem pe TPU sa intreb acelasi lucru ca si tine, mi-ai luat-o inainte, ca sa imi treaca supararea trebuie sa -mi dai mie funda, ai inteles?!

| Bojthe a răspuns:

Nu dar m-am emotionat

| paty123 a răspuns:

Da eu am plans...crying

| paty123 a răspuns:

Da eu am plans.

| andreiuts a răspuns:

Sincer da sad